7 sierpnia 2009
Przyciągamy turystów

Ponad siedemdziesiąt to liczba billboardów na terenie Warszawy i okolic, na których pojawiła się reklama powiatowego portalu turystycznego i akcji promocyjnej regionu Jeziora Zegrzyńskiego. Wielkoformatowe plakaty będą wisieć co najmniej do połowy sierpnia.

Już od lipca starostwo wraz z przedsiębiorcami działającymi nad zalewem prowadzą wspólną akcję promocyjną regionu. Kolejną jej odsłoną jest umieszczenie wielkoformatowych reklam portalu www.jezioro.zegrzynskie.pl i akcji „Morże pod Warszawą...” w ponad 70 punktach na terenie Warszawy i okolic.

Reklama na jednej z ulic w centrum Warszawy

Akcja jest prowadzona na terenie aglomeracji warszawskiej, ze szczególnym uwzględnieniem stolicy, jako że Zalew Zegrzyński to naturalne miejsce wypoczynku weekendowego dla tej grupy klientów. Stąd organizatorzy akcji promocyjnej chcą dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców Warszawy i okolic.