6 sierpnia 2009
Mamy Mistrzów!

Aleksandra Rojek i Jakub Pursa, mieszkańcy gminy Jabłonna, zdobyli I miejsce na tanecznych Mistrzostwach Świata w Kanadzie.

Nasi mistrzowie tańczą już od kilku lat. Od początku zdobywają liczne nagrody, zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak i zespołowych.

Na tegorocznych Mistrzostwach Świata IDO, połączonych z North American Challenge Dance Convention w Niagara Falls w Kanadzie, poza mistrzostwem w kategorii Formacja Modern, Ola i Kuba zdobyli także: I miejsce w kategorii Mini Formacja Modern, III miejsce w kategorii Duet Modern, IV miejsce w kategorii Duet Jazz i IV miejsce w kategorii Solo Modern (Kuba).

Wczoraj młodzi Mistrzowie odebrali gratulacje od wójta gminy Jabłonna.

Umiejętności jabłonowskich mistrzów tańca zobaczyć będzie można podczas Święta Gminy Jabłonna, 6 września 2009 r. Zapraszamy również do stoiska Starostwa Powiatowego, gdzie jak co roku będziemy czekać na Państwa z nowym numerem Kuriera i powiatowymi upominkami.

Mistrzowie z wójt gminy Jabłonna Olgą Muniak