4 sierpnia 2009
Zgłoś się po unijną kasę.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych rozpoczęła nabór wniosków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL).

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych jest organem wdrażającym środki z europejskich funduszy strukturalnych na Mazowszu, powołanym na podstawie Uchwały Nr 47/07 z dnia 19 marca 2007 r. Sejmiku Województwa Mazowieckiego i rozpoczęła działania z dniem 1 lipca 2007 r. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych realizuje m. in. zadania wynikające z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego (RPO WM) oraz komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL) w latach 2007-2013.

Zgodnie z Harmonogramem naborów wniosków PO KL:

- w dniu 27 lipca 2009 r. rozpoczął się nabór wniosków na projekty z Działania 6.2 PO KL „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”,
Treść ogłoszenia

- w dniu 30 lipca 2009 r. rozpoczął się nabór wniosków na projekty z Działania 8.1 PO KL „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Poddziałanie 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie – projekty konkursowe”,
Treść ogłoszenia

- w dniu 03 sierpnia 2009 r. rozpoczął się nabór wniosków na projekty z Działania 8.2 „Transfer wiedzy”, Poddziałanie 8.2.1 „ Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw – projekty konkursowe”.