14 sierpnia 2012
Poruszający powiat
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Legionowie już po raz dziesiąty organizuje konkurs dla wszystkich amatorów, którzy wiedzą, jak uchwycić chwilę w kadrze.
Foto

Zadaniem osób, które chcą wygrać główną nagrodę w konkursie jest zrobienie zdjęcia w jednej z dwóch kategorii:
- portret przedstawiający mieszkańca Powiatu Legionowskiego (odrębnie oceniane będą fotografie wykonane w atelier oraz wykonane w plenerze),
- reportaż - fotografie wykonane na terenie Powiatu Legionowskiego.

Fotografie wraz z kartą zgłoszenia należy składać w Bibliotece, na ul. Broniewskiego 7 w Legionowie. Czasu na złapanie odpowiednich kadrów jest jeszcze dużo, bowiem termin mija dopiero 31 października.

Przed zgłoszeniem swojego udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.