14 sierpnia 2012
Wieliszewskie obchody Święta Wojska Polskiego

Uroczyste obchody jutrzejszego Święta Wojska Polskiego w gminie Wieliszew odbyły się 11 sierpnia 2012 w Olszewnicy Starej.

Samorządowcy, przedstawiciele lokalnych środowisk kombatanckich oraz mieszkańcy uczcili w ubiegłą sobotę Święto Wojska Polskiego. Zebrani wzięli udział w Mszy Polowej i złożeniu kwiatów pod Pomnikiem Odzyskania Niepodległości na Skwerze 11-go Listopada w Olszewnicy Starej. W imieniu Powiatu Legionowskiego w uroczystościach uczestniczyli Janusz Kubicki (członek Zarządu Powiatu oraz radni reprezentujący w Radzie Powiatu w Legionowie gminy Jabłonna i Wieliszew: Grażyna Trzaskoma i Igor Krajnow.

Foto
Powiat Legionowski reprezentowali radni Grażyna Trzaskoma i Igor Krajnow (z prawej) oraz członek Zarządu Powiatu Janusz Kubicki