27 maja 2009
Podziękowali za łóżka

W poniedziałek (25.05.) w szpitalu powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się kameralna uroczystość. Starosta nowodworski podziękował za dofinansowanie wyposażenia szpitala ze środków powiatu legionowskiego.

W kwietniu radni powiatu legionowskiego podjęli decyzję o dofinansowaniu szpitala powiatowego w Nowym Dworze Maz. kwotą 30 tysięcy złotych. Decyzja ta podyktowana jest brakiem szpitala w powiecie legionowskim oraz faktem, że nasi mieszkańcy korzystają z usług nowodworskiej placówki.

Foto
Nowoczesne łóżka zakupione ze środków powiatu legionowskiego już służą chorym w nowodworskiej placówce

Środki przekazane przez powiat legionowski zostały wydane na nowe wyposażenie do szpitala, m.in. nowe szafki dla chorych oraz nowoczesne łóżka szpitalne ze specjalistycznymi nieprzemakalnymi, przeciwodleżynowymi materacami.

Foto
Jan Grabiec przyjął podziękowania od starosty nowdworskiego Krzysztofa Kapusty (pierwszy z prawej) i dyrektora Ahmeda Jadou

Podczas poniedziałkowej mini-uroczystości starosta nowodworski Krzysztof Kapusta i z-ca dyrektora placówki ds. medycznych Ahmed Jadou złożyli na ręce starosty legionowskiego Jana Grabca podziękowania za przekazane wsparcie, a przy wejściu do szpitala zawisła pamiątkowa tabliczka.