8 czerwca 2005
Nowe władze w PIG

Powiatowa Izba Gospodarcza ma nowych sterników. Dotychczasowi nie wystartowali w wyborach.

W poniedziałek, 6 czerwca, upłynęła druga kadencja władz Izby. Dotychczasowe kierownictwo złożyło sprawozdanie z dotychczasowej działalności. Prezes Jacek Szaniawski wezwał członków do "odświeżenia" PIG. Przedłużać swojej kadencji nie chcieli także: wiceprezes Tomasz Talarski i sekretarz Lech Mojski. W wyniku wyborów nowym prezesem został Krzysztof Marcinkowski, który jako jedyny zgodził się kandydować. Jego zastępcami zostali Ryszard Brański i Kazimierz Kurnicki, sekretarzem Roman Mikulski, a w skład Rady Izby weszli także Jacek Szaniawski, Paulina Żmijewska oraz Krzysztof Lisicki.
W ostatnich latach Powiatowa Izba Gospodarcza wykazała się m.in powołaniem Ośrodka Doskonalenia Zawodowego, Powiatowego Forum Gospodarczego, wzięła udział w realizacji programu "Razem dla Rozwoju" czy Legionowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Miejmy nadzieję, że nowe władze także aktywnie będą kształtować gospodarczy wizerunek Powiatu Legionowskiego.