7 czerwca 2005
Szachy w Powiecie

11 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej w Chotomowie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w szachach.

Starostwo Powiatowe w Legionowie, LKS "LOTOS" Jabłonna oraz Szkoła Podstawowa w Chotomowie organizują turniej szachowy o mistrzostwo Powiatu Legionowskiego w 2005 roku. W turnieju mogą wziąć udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych znajdujących się na terenie Powiatu.
Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 5 lub 7 rund, zgodnie z obowiązującymi przepisami gry FIDE oraz Kodeksem Szachowym wydanym w 2002 roku, w oddzielnych dla dziewcząt i chłopców grupach turniejowych.
Zgłoszeń kandydatów przyjmuje Ludowy Klub Sportowy "LOTOS" w Jabłonnie pod numerem telefonu 772-63-00.