26 lutego 2009
Wypełnili i wygrali!

W grudniowym „Kurierze” i na stronie internetowej powiatu ogłosiliśmy ankietę, w której mieszkańcy mogli wskazać preferowaną przez siebie lokalizację nowej siedziby starostwa. Za jej wypełnienie obiecaliśmy nagrody.

W ankiecie zadaliśmy pytanie, które z dwóch branych pod uwagę lokalizacji w Legionowie jest zdaniem mieszkańców lepsza: czy ta u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Mickiewicza, czy też na terenie przed przychodnią „na górce” przy ul. Sowińskiego. Odpowiedziało na nią w sumie 45 osób, z czego 44 podały swoje dane, dzięki czemu ich zgłoszenia wzięły udział w losowaniu nagród. Spośród 45 oddanych tą drogą głosów 32 oddano na lokalizację „Jagiellońska”, a na lokalizację „Sowińskiego” 13 głosów.

Na dzisiejszej sesji rady powiatu odbyło się losowanie nagród. „Sierotką” został, jako osoba zaufania publicznego, jeden z funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej obecnych na sesji. Odtwarzacze MP4 otrzymają:
pani Edyta Woźniak – Ryży z Legionowa,
pani Marta Jesiota z Legionowa
i pan Tomasz Stańczak z Legionowa.

Umundurowana "sierotka" losuje osoby, które otrzymają odtwarzacze MP4

Zwycięzcom losowania gratulujemy i zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu do odpowiadania na nasze ankiety w przyszłości.