24 lipca 2012
Piknik z Kapitanem Wyderką

29 lipca i 12 sierpnia najbardziej znany wśród dzieci policjant z powiatu legionowskiego, będzie uczył jak zadbać o własne bezpieczeństwo nad wodą.

Foto

Lato w pełni, dlatego zarówno dzieci jak i dorośli korzystają z wodnych szaleństw nad naszym Jeziorem Zegrzyńskim i nie tylko tam. Trzeba więc przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać się do Ryni. Tam od około godziny10.00 do14.00 na plaży, w ośrodku „Promenada”, Komisariat Rzeczny Policji przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Legionowie przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieci i ich rodziców.
Kapitan Wyderka zadba o to, żeby nikomu się nie nudziło. Będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ogromną w grę planszową, ścigać się na ratowniczym torze przeszkód, wsiąść do wozu strażackiego i policyjnego, zrobić pamiątkowy odcisk palca i porysować. Będzie też okazja do zdobycia karty pływackiej. Zmęczeni atrakcjami mogą poleniuchować na plaży.