12 lutego 2009
Wyznaj miłość na antenie

Zbliża się sobota, 14 lutego, dzień w którym z okazji walentynek wszyscy zakochani będą mieli okazję do wyznania miłości.

Świat zamieni się w krainę romantyków skłonnych swoim sympatiom uchylić nieba. A ponieważ to zadanie karkołomne, zakochani poprzestają na wręczaniu milusich prezentów, organizowaniu szalonych randek i składaniu życzeń – często w formie ogłoszeń.

Każdy, kto za pośrednictwem gminnej strony internetowej www.wieliszew.pl oraz „Gazety Wieliszewskiej” chce złożyć walentynkowe życzenia, może wysłać ich treść na adres poczty elektronicznejpromocja@wieliszew.pl W treści maila należy określić, gdzie Państwa życzenia mają być opublikowane – czy w obu lokalizacjach, czy tylko w jednej.

Również lokalnemu, gminnemu Radiu eMka udzieli się walentynkowy szał – w sobotę, 14 lutego, o godz. 19 rozpocznie się specjalne wydanie prowadzonego przez Paulinę Wójcik Koncertu Życzeń, a zaraz po nim - prowadzonej przez Magdę Grabińską, tym razem w towarzystwie Arka – audycji Gorąca Dwudziestka. Podczas tych audycji radiowi DJ-e przekażą pełne gorących uczuć pozdrowienia i życzenia. Ich treść można już teraz wysyłać na adres poczty elektronicznej info@radioemka.pl