10 lutego 2009
Walentynkowe Szanty

Gminne Centrum Kultury i Sportu filia Chotomów zaprasza na dość nietypową zabawę walentynkową. „Do słuchu” i „do tańca” przygrywać będą dwie kapele „Country Road” i szantowa gwiazda „Wyciągnięci z Mesy”.

W barku będzie dostępne piwo i chleb ze szmalczykiem (za drobną opłatą). Zespoły zapowiedziały niespodzianki walentynkowe, a artystki z ośrodka kultury zdobić będą twarze, dłonie i torsy naszych gości serduszkami (nieodpłatnie). Wieczór rozpocznie folkowa kapela „Country Road”, udowadniając, że kowbojom woda (ta ognista też) nie była obca. A następnie „wyciągnięci z Mesy” zagrają swoje i ogólnie znane przeboje szantowe. - "Wyciągnięci" powstali pierwotnie na potrzeby jednego festiwalu – mówi lider kapeli ZIBI. - Dawno temu grałem sobie w takiej kapelce "Watersi", lecz po rozpadzie składu, w październiku 2000 roku dostałem zaproszenie na festiwal RAFA do Radomia. Wtedy powstała idea założenia zespołu. Po kolei w składzie pojawiały się kolejne osoby. Zespół obecnie gra w składzie: Tonik, Jarek Zibi i Bławek.