28 września 2005
Powiat na sportowo
Powiat Legionowski zaczął realizować kolejną edycję Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wczoraj odbyły się eliminacje do zawodów międzypowiatowych.

Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych
Dzięki uprzejmości jednostki wojskowej w Białobrzegach w dniu wczorajszym odbyły się Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych. Jest to jedna z największych imprez sportowych dla młodzieży szkolnej na terenie Powiatu. Zawody były jednocześnie eliminacjami do mistrzostw międzypowiatowych, które zostaną zorganizowane dnia 4 października br. również w Białobrzegach. Na witrynie internetowej Powiatu zostanie przedstawiony ich przebieg wraz z fotorelacją dlatego wszystkich zainteresowanych rozwojem sportu szkolnego zachęcamy do odwiedzania naszej strony.