17 listopada 2008
Delfin znów bezkonkurencyjny
Długi weekend był bardzo pracowity dla pływaków UKS „Delfin” Legionowo.

8 listopada zawodnicy Delfina startowali w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Sokołowie, 10 listopada w zawodach o Puchar Niepodległości w Warszawie, a 11 listopada reprezentacja UKS „Delfin” Legionowo wzięła udział w kolejnych zawodach o puchar Burmistrza Sochaczewa”.

Najlepszym zawodnikiem klubu ponownie okazał się: Dawid Szulich, który zwyciężył w konkurencji 50m stylem klasycznym (czas: 29,29) oraz 100m stylem zmiennym (czas: 1:00,62). Najlepszą zawodniczką została natomiast Aleksandra Zejdler, która zwyciężyła na dystansie 100m stylem zmiennym (w kategorii „open” – czas: 1:12,71). Za zwycięstwa na dystansie 100m stylem zmiennym zarówno Dawid jak i Ola, oprócz złotych okolicznościowych medali, uhonorowani zostali pamiątkowymi pucharami.

Dodatkowo Dawid Szulich uznany został najlepszym zawodnikiem zawodów.

Zawodnicy Delfina wraz z trenerem