10 stycznia 2006
Gmina Fair Play
Do końca stycznia samorządy mogą zgłaszać swoje kandydatury do konkursu i programu certyfikacyjnego Gmina Fair Play 2006. Tegorocznych laureatów poznamy pod koniec września.

Podstawowym celem konkursu jest wyłonienie i wsparcie samorządów zapewniających najlepsze warunki inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej. W roku 2005 nagrodzono 123 jednostki, zwycięzcą została pomorska gmina Wejherowo.

Konkurs zyskał już w opinii samorządowców miano prestiżowego przedsięwzięcia, dającego im wymierne korzyści w postaci szerokiej promocji i zwiększonego zainteresowania inwestorów. Doświadczenia dotychczasowych laureatów pokazują, że inwestorzy chętniej wybierają gminy, które poddały się procedurze weryfikacyjnej sprawdzającej ich przyjazność i otwartość na nowe inwestycje.

Dodatkowych informacji udziela:
Paulina Bednarz