31 sierpnia 2008
Pracujemy dłużej
W okresie wakacyjnym, od 1 lipca do 31 sierpnia, Starostwo Powiatowe będzie codziennie czynne o godzinę dłużej.

Podjęte przez starostę działania, polegające na wydłużeniu czasu pracy urzędu, to kolejny ukłon w stronę klientów Starostwa Powiatowego w Legionowie. Od 1 lipca godziny pracy urzędu są następujące:

- 7.00 - 18.00 poniedziałek
- 7.00 - 16.00 (wtorek - piątek)

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany zwiększą dostępność do usług, które świadczy Starostwo Powiatowe w Legionowie. Wydłużając czas, w którym mieszkańcy mogą załatwić sprawy w urzędzie, kierowaliśmy się przede wszystkim Państwa opiniami i sugestiami. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług dla społeczności lokalnej dlatego wszystkie wdrażane zmiany dokonywane są z myślą o Państwu.

Informujemy, że wymieniony czas pracy nie dotyczy pracowników Wydziału Komunikacji oraz Referatu Promocji i Rozwoju Społecznego, w tym biura paszportowego. Godziny pracy tych dwóch komórek pozostają bez zmian, tj. od godziny od 8.00 do 18.00 w poniedziałki i od 8.00 do 16.00 w pozostałe dni.