2 września 2008
Wieliszewska rozgłośnia radiowa
Już wkrótce w Gminie Wieliszew powstanie internetowa rozgłośnia radiowa, która będzie służyła jako źródło rzetelnej informacji oraz kulturalnej rozrywki.

FIO

Za pośrednictwem nowego medium słuchacze dowiedzą się o planowanych wydarzeniach oraz poznają sprawozdania z tych, które się odbyły. Do współtworzenia wieliszewskiej rozgłośni organizatorzy zachęcają instytucje i osoby działające na rzecz gminy i powiatu, dając im tym samym również możliwość prezentacji na antenie własnych dokonań.
W celu wymiany informacji dotyczących potrzeb, które może zaspokoić radio, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkania organizacyjne, które odbędą się:

- w środę, 10 września, o godz. 18.00, w hali sportowej, przy ul. Modlińskiej 65, w Wieliszewie,
- w środę, 17 września,. o godz. 18.00, w Strażnicy Straży Pożarnej, przy ul. Kościelnej 74, w Skrzeszewie.

Paweł Kownacki
Stowarzyszenie Młodzi dla Rozwoju „EMKA”