25 sierpnia 2008
Rodzinny bal u Księcia
Już niecałe dwa tygodnie dzieli nas od kolejnej imprezy z okazji Święta Gminy Jabłonna, która tradycyjnie odbędzie się w parku pałacu w Jabłonnie. Po raz kolejny powiat legionowski włączył się w jej organizację.

Impreza, mająca charakter rodzinnego pikniku, odbędzie się 7 września 2008 r. (niedziela) na terenie parku pałacowego w Jabłonnie. Początek o godz. 14.00.

Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla każdego: od placu zabaw dla najmłodszych po stoiska handlowe i promocyjne oraz konkursy dla osób w każdym wieku. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie, doskonale znany wszystkim pokoleniom Polaków, zespół Kombi.

Jak zawsze zapraszamy do stoiska Powiatu Legionowskiego, w którym będziemy na Państwa czekać z nowym numerem powiatowego Kuriera (który jest również jednym z patronów medialnych imprezy), powiatowymi upominkami i malowaniem buziek dla najmłodszych. Tu będziecie mogli Państwo spotkać się ze starostą i powiatowymi radnymi oraz zasięgnąć informacji u pracowników starostwa.

Do zobaczenia w Jabłonnie!

Święto Gminy Jabłonna