4 sierpnia 2008
Dbają o bezpieczeństwo na medal!
W ubiegły czwartek, podczas sesji rady powiatu, I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji odznaczył dwóch samorządowców z naszego powiatu za szczególne zasługi dla policji.

Foto
Funkcjonariuszka KPP Legionowo odczytała rozkaz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Pół godziny po południu w auli starostwa zrobiło się bardzo uroczyście. Wmaszerował policyjny poczet sztandarowy, funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji odczytała rozkaz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorza Schetyny. Rozkazem tym Minister odznaczył starostę legionowskiego Jana Grabca i prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego brązowymi medalami za zasługi dla Policji. W imieniu Ministra odznaczenia wręczył I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji podinsp. dr Robert Bałdys.
Foto
Odznaczenie wręczył w imieniu Ministra podinsp. Robert Bałdys - I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji

- To odznaczenie traktuję jako wyróżnienie dla całego samorządu powiatowego – radnych i zarządu powiatu – za zrozumienie potrzeb policji - powiedział Jan Grabiec, dziękując.