2 lutego 2006
Praca w Geodezji
Starosta Legionowski ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami.

Podinspektor d.s .Gospodarki Nieruchomościami
w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

w wymiarze 1 etatu

1.Wymagania niezbędne:
a)wykształcenie wyższe (prawnicze lub administracyjne)

b)znajomość kpa

c)umiejętność sporządzania umów cywilnoprawnych

d)umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows (Word, Excel)

2.Wymagania dodatkowe:

a)łatwość pisemnego formułowania myśli oraz redagowania tekstów

b)umiejętność pracy w zespole

c)dyspozycyjność

3.Zakres wykonywanych zadań:

a)prowadzenie spraw związanych z regulacja prawną nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa oraz Powiatu Legionowskiego

b)pozyskiwanie nieruchomości na rzecz Skarbu Państwa oraz Powiatu Legionowskiego

c)prowadzenie spraw dotyczących spraw dotyczących roszczeń w stosunku do nieruchomości

d)przygotowywanie wystąpień do jednostek samorządu terytorialnego oraz administracji rządowej w sprawach dotyczących nieruchomości

4.Wymagane dokumenty:
a)Życiorys (CV)
b)list motywacyjny
c)dokument poświadczający wykształcenie (dyplom –ksero)

d)inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (świadectwa pracy – ksero)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie, lub pocztą na adres urzędu: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, 05 – 119 Legionowo z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami w terminie do dnia 16 lutego 2006 r.
Aplikacje, które wpłyną do starostwa po wyżej określonym terminie – (decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu w wypadku dokumentów złożonych osobiście) nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV ( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z ze. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z ze. zm.).

Starosta Legionowski
Dorota Sowińska-Kobelak