1 września 2012
Wypiszczana nagroda

Foto

Codziennie od początku lipca na stronie facebook.com/PowiatLegionowski pojawiały się zagadkowe zdjęcia. Przedstawiały jedynie fragmenty budynków, pomników albo innych charakterystycznych miejsc. I choć czasem nie było wiadomo, co tak naprawdę znajduje się na fotografii, na koniec i tak tajemnica zostawała rozwiązana. Były to oczywiście atrakcyjne turystycznie punkty mieszczące się w powiecie legionowskim.

Uczestnicy konkursu dwoili się i troili spiesząc się, aby jak najszybciej udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Co dziś znajduje się na zdjęciu? Codziennie bowiem pierwsza osoba, która poprawnie rozwiązała fotozagadkę dostawała nagrodę niespodziankę i (co chyba najważniejsze) jeden punkt w ogólnej klasyfikacji. A było o co walczyć: główną nagrodą w konkursie była nawigacja turystyczna.

Foto

Bezkonkurencyjnym znawcą powiatu legionowskiego okazał się Kamil Słupecki, który wszystkich swoich konkursowych rywali zostawił daleko w tyle. To właśnie Kamil już niedługo będzie poruszał się po naszym regionie z nawigacją, która umożliwi mu dotarcie do nieznanych jeszcze zakątków. Wszystkie pozostałe osoby, które w trakcie całego konkursu rozwiązały choć jedną zagadkę otrzymają książkę Powiat Legionowski. Przewodnik Subiektywny autorstwa Jacka Szczepańskiego, dzięki któremu poznają nie tylko historię regionu, ale i liczne ciekawostki turystyczne. I wszyscy będą wiedzieli, co w powiecie piszczy ;)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką Co w powicie piszczy?, w której znajdują się opisy wszystkich miejsc, które umieszczane były na konkursowych zagadkach.