1 marca 2006
Spotkanie z Kombatantami
W poniedziałek w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie odbyło się spotkanie władz Powiatu i Miasta Legionowo ze środowiskiem kombatanckim.

W poniedziałek o godzinie 12.00 Starosta Legionowski oraz Prezydent Miasta Legionowo spotkali się z Prezesami Kół oraz Związków Kombatanckich znajdujących się na terenie Powiatu Legionowskiego. Główną tematyką spotkania było omówienie ram współpracy na rok 2006. Kombatanci uzgodnili również z Panią Starostą szczegóły patriotycznej wyprawy na cmentarz Orląt Lwowskich we Lwowie, która najprawdopodobniej zostanie zorganizowana w maju bieżącego roku.
Wszyscy Prezesi Kół złożyli na ręce Pani Starosty Doroty Sowińskiej - Kobelak szczegółowe informacje dotyczące liczebności poszczególnych organizacji.
Podobne spotkanie zostanie zorganizowane przez Referat Promocji i Rozwoju Społecznego w kwietniu.