27 lutego 2006
Praca w finansach
Starosta Legionowski ogłasza konkurs na wolne stanowisko pracy w Referacie Finansów i Budżetu.

STAROSTA LEGIONOWSKI OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Podinspektora w Referacie Finansów i Budżecie

w wymiarze 1 etatu

1.Wymagania niezbędne:
a)Wykształcenie wyższe

c)Znajomość obsługi programów komputerowych (Excel, Word)

2.Wymagania dodatkowe:

a)Mile widziane doświadczenie w sektorze finansów publicznych

b)Umiejętność pisania tekstów

c)Umiejętność „czytania” przepisów prawnych

d)Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność

e)Umiejętność pracy w zespole i pod presja czasu

f)Zdolności analityczne

3.Zakres wykonywanych zadań:

Opracowanie projektów uchwał z zakresu planu budżetu

a). Współpraca w zakresie planowania i zmian w planie z jednostkami organizacyjnymi Powiatu

b). Opracowanie zestawienia dochodów i wydatków na podstawie złożonych projektów planu

c). Sporządzanie miesięcznego kasowego i rocznego finansowego wykonania budżetu

4.Wymagane dokumenty:
a)Życiorys (CV)
b)list motywacyjny
c)dokument poświadczający wykształcenie (dyplom –ksero)

d)inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (świadectwa pracy – ksero)

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie, lub pocztą na adres urzędu: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, 05 – 119 Legionowo z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Referacie Finansów i Budżetu w terminie do 13.03.2006 r.
Aplikacje, które wpłyną do starostwa po wyżej określonym terminie – (decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu w wypadku dokumentów złożonych osobiście) nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV
( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z ze. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z ze. zm.).

Wicestarosta Legionowski
Rafał Kwiatkowski
Legionowo, dnia 27 lutego 2006 r.