2 kwietnia 2008
Czyścimy dalej

Starostwo Powiatowe rozpoczęło kolejny etap pozimowego, "przykrawężnikowego" oczyszczania dróg. Tym razem zabieramy się za legionowskie ulice. Przy okazji mamy prośbę do mieszkańców powiatu.

Jeszcze przed świętami z piachu i błota zbierającego się przy chodnikach oczyszczonych zostało kilka dróg w powiecie. Do 30 kwietnia posprzątane zostaną wszystkie drogi powiatowe. 18 kwietnia zakończą się, właśnie rozpoczęte, prace w Legionowie.

W stolicy powiatu oczyszczone zostaną następujące ulice: Jagiellońska, Mireckiego, Jana Pawła I, Wyszyńskiego, Parkowa (od Sobieskiego do przejazdu kolejowego), Al. Legionów (od Cynkowej do Mireckiego), Cynkowa, Szarych Szeregów, Krakowska, Sobieskiego i Kościuszki (od Krakowskiej do granic miasta).

Prace prowadzone będą w miarę sprzyjających warunków atmosferycznych. Przy okazji mamy prośbę do osób mieszkających przy ulicach powiatowych, przy których posesjach są chodniki. Jeśli w najbliższych dniach uprzątaliby Państwo piach czy błoto na chodnikach przy swoich domach - prosimy o zmiecenie brudu na drogę przy krawężniku. W takim przypadku firma oczyszczająca drogi na zlecenie powiatu uprzątnie także te zanieczyszczenia.