13 grudnia 2006
Mikołaj w Starostwie
W dniu wczorajszym do Starostwa Powiatowego zawitał Mikołaj, który wręczył dzieciom z Kół Specjalnej Troski przy TPD w Legionowie słodkie prezenty.

Już po raz kolejny Powiat Legionowski był organizatorem Mikołajek dla około 100 dzieci z z terenu Powiatu, zrzeszonych w Kołach Specjalnej Troski przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Legionowie. Gościem tegorocznej zabawy był zespół Szachraj, który od kilkunastu lat odnosi znaczące sukcesy na krajowej scenie muzycznej.
Po występie Szachraja do Starostwa zawitał Święty Mikołaj, w osobie starosty Jana Grabca, który wręczył wszystkim dzieciom słodkie prezenty. Święty obiecał dzieciom, że przybędzie do nich także w przyszłym roku. Ostatnim punktem programu była dyskoteka, która potrwała do godziny 14.00.
W uznaniu zasług na rzecz środowiska niepełnosprawnego troje pracowników Starostwa Powiatowego, Ewa Wójcikowska, Mirosław Pachulski oraz Marcin Dembowski, zostało uhonorowanych odznakami "Przyjaciel Dziecka".