7 grudnia 2006
Praca w Tesco

Trwa nabór pracowników do międzynarodowego koncernu Tesco. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z ofertą.

W dniu 07.12.2006r. w Urzędzie Miasta Legionowo odbyło się spotkanie informacyjne z przedstawicielami firmy TESCO, dotyczące naboru pracowników na stanowisko: magazyniera i kierowcy kat C+E. Zainteresowanych naborem i proponowanymi ofertami pracy przybyło ok. 40 osób. Spotkanie trwało od godz. 10:00 do 12:30. Przedstawiciele firmy TESCO w sposób jasny i konkretny wyjaśnili zasady współpracy. Po wysłuchaniu warunków zatrudnienia oraz formy pracy na listę zainteresowanych wpisało się ok. 16 osób.

Ze względu na dużą ilość wolnych stanowisk proces rekrutacji prowadzony jest w trybie ciągłym. W Urzędzie Miasta Legionowo – Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, bud. C, pok. 36, dostępne są kwestionariusze osobowe, które po wypełnieniu, zostaną przesłane do firmy. Bliższych informacji, dotyczących rekrutacji oraz warunków pracy można zasięgnąć:
tel: 0 22 774 20 31 wew. 285, e-mail: inkubator@um.legionowo.pl