12 stycznia 2007
Chotomowska do poprawki

Dziś w południe władze Powiatu zdecydowały, że wykonawca ul. Chotomowskiej musi wykonać na drodze szereg poprawek.

Jakość budowy 600-metrowego odcinka ul. Chotomowskiej, łączącej Jabłonnę z Chotomowem wzbudziła niezadowolenie władz powiatu. Także użytkownicy Chotomowskiej, kierowali do Starostwa negatywne opinie na temat powiatowej inwestycji.
Dziś w południe odbyła się wizja lokalna i posiedzenie komisji odbioru robót. Komisja zdecydowała się nie odbierać prac. Wykonawca zobowiązał się do przedstawienia harmonogramu robót naprawczych, polegających na wyrównaniu nawierzchni oraz uszczelnieniu ubytków.
Termin wykonania poprawek zostanie ustalony z wykonawcą i inspektorem nadzoru, prawdopodobnie będzie to wiosna br.