4 stycznia 2007
Zostań sekretarzem Powiatu

Starosta Legionowski ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w wymiarze 1 etatu na stanowisko Sekretarza Powiatu Legionowskiego

STAROSTA LEGIONOWSKI OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

w wymiarze 1 etatu na stanowisko
Sekretarza Powiatu Legionowskiego

1. Wymagania niezbędne:
a) wykształcenie wyższe magisterskie

b) dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet)

c) obywatelstwo polskie

d) bardzo dobra znajomość zagadnień prawnych z zakresu administracji samorządowej, prawa pracy, prawa cywilnego, znajomość ustawy o ochronie danych osobowych, znajomość ustawy o ochronie informacji niejawnych, znajomość kodeksu postępowania adminstracyjnego

e) co najmniej 5 letni staż pracy(zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 sierpnia 2005 r. w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w urzędach gmin, starostwach powiatowych i urzędach marszałkowskich ( Dz. U. Nr 146, poz. 1223 ze zm.)

f) co najmniej dwuletni staż pracy w administracji publicznej

g) nie była prawomocnie skazana za przestępstwa popełnione umyślnie

2. Wymagania dodatkowe:

a) wykształcenie wyższe o kierunku prawo, zarządzanie, administracja publiczna
b) doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

c) znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem

3. Zakres wykonywanych zadań m.in:

a) koordynowanie pracy w Starostwie Powiatowym w Legionowie
b) współpraca z podległymi jednostkami organizacyjnymi Powiatu

4. Wymagane dokumenty:
a) koncepcja pracy na stanowisku Sekretarza Powiatu Legionowskiego
b) szczegółowe CV
c) list motywacyjny
d) dokument poświadczający wykształcenie (dyplom –ksero)
e) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (świadectwa pracy – ksero)
f) oświadczenia, o których mowa w ogłoszeniu

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legionowie, lub pocztą na adres urzędu: Starostwo Powiatowe w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, 05 – 119 Legionowo z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko Sekretarza Powiatu Legionowskiego do dnia 16 stycznia 2007 r.
Aplikacje, które wpłyną do starostwa po wyżej określonym terminie – (decyduje data wpływu w wypadku) nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV ( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z ze. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z ze. zm.).
Do dokumentów aplikacyjnych powinno być także dołączone oświadczenie następującej treści: „Ja, niżej podpisany/a legitymując/a się dowodem osobisty Seria Nr oświadczam, że nie byłem/am karany/a za przestępstwa popełnione umyślnie i korzystam z pełni praw publicznych”.

Legionowo, dnia 4 stycznia 2007 r. Jan Grabiec
Starosta Legionowski