22 lutego 2007
Samochody dla policji
Uroczystośc oficjalnego przekazania czterech nowych samochodów dla Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyła się dziś w siedzibie Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Zakup aut był możliwy dzięki pomocy samorządów, w tym Powiatu Legionowskiego, który przekazał na ten cel 40.000 zł.
Legionowska komenda wzbogaciła się o:

Dwa fiaty stilo – nieoznakowane,

renault trafic – nieoznakowany

fiat ducato – oznakowany

- Zakup samochodów na pewno przyczyni się do zwiększenia możliwości operacyjnych naszej policji, a co za tym idzie poprawy poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańów - powiedział starosta Jan Grabiec. - Funkcjonariusze w nieoznakowanyh autach mogą wykonywać zadania zapobiegające przestępstwom i wykroczeniom. Chcę podziękować samorządom gminnym i władzom wojewódzkim za znaczący wkład finansowy w zakup pojazdów. Zyskają na tym wszyscy mieszkańcy Powiatu Legionowskiego.

Warto dodać, że auta używane będą do służby kryminalnej i konwojowania osób zatrzymanych do aresztów śledczych i więzień.

Przygotowania do uroczystości

Nowe auta dla policji