20 lutego 2007
Remonty rozpoczęte

W odpowiedzi na liczne postulaty mieszkańców, Starosta Legionowski zdecydował o rozpoczęciu remontów cząstkowych dróg powiatowych.

Od rana trwają prace w miejscach, gdzie ubytki i dziury stwarzają największe zagrożenie dla użytkowników powiatowych ulic. Cząstkowe remonty obejmą m.in ulice Sobieskiego i Parkową w Legionowie, rondo Piłsudskiego w Legionowie, ulice Chotomowską i Partyzantów w gminie Jabłonna.
Prace potrwają co najmniej do końca przyszłego tygodnia, a ich tempo uzależnione będzie od warunków atmosferycznych (na najbliższych kilka dni meteorolodzy zapowiadają kilkustopniowe mrozy).
Kolejny etap remontów cząstkowych przewidziany jest na kwiecień 2007 r.
Starosta Legionowski prosi mieszkańców o dalsze zgłaszanie ubytków zagrażających bezpieczeństwu użytkowników dróg powiatowych do Referatu Inwestycji i Drogownictwa, tel. 0-22 774 20 17, wew. 122.