6 lutego 2007
Legionowski zespół "Echo" powodem do dumy

Dzieci i młodzież z działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie zespołu wokalno-instrumentalnego „ECHO” najlepsze podczas IV Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Jabłonnie.

Podczas IV Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie zespół wokalno-instrumentalny „ECHO” zajął 1. miejsce w dwóch kategoriach, 2. miejsce – w jednej, 3. miejsce – również w jednej.
W kategorii dzieci młodszych (klasy 1-3 szkoły podstawowej) zwyciężyła Paulina Kostulska, natomiast 3. miejsce zajęła Monika Rogóż.

W kategorii dzieci starszych (klasy 4-6 szkoły podstawowej) 2. miejsce wywalczył Patryk Filipiak.
W kategorii młodzieżowej (gimnazjum) najlepsza okazała się Anna Dobrogowska.

Dzięki temu zwycięstwu Anna Dobrogowska zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Konkursu „VI Betlejem u Avetek”, który odbył się 21 stycznia 2007 r., w Domu Kultury „Świt” w Warszawie. W przeglądzie wzięło udział ponad 100 podmiotów (zespoły i soliści). W kategorii młodzieżowej – soliści Anna Dobrogowska zajęła 2. miejsce.