27 marca 2007
Praca w PCPR

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy.

DYREKTOR POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W LEGIONOWIE OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY
umowa na zastępstwo pracownik socjalny w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
Legionowo, dnia 27 marca 2007 r.

STANOWISKO PRACY

umowa na zastępstwo
Pracownik socjalny w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie
/NAZWA STANOWISKA PRACY/

1.Wymagania niezbędne:
a) Dyplom uzyskania tytułu zawodowego w zawodzie pracownik socjalny, dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna, ukończone studia wyższe o specjalności praca socjalna, lub ukończony przed 1 maja 2004 r. jeden z kierunków: pedagogika, politologia, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie.

b) Biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Windows, znajomość

pakietu Microsoft Office (Word, Excel)

c) Umiejętność analitycznego czytania aktów prawnych

d) prawo jazdy kat. B + własny samochód

2.Wymagania dodatkowe:

a) Kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy

b) Doświadczenie na podobnym stanowisku, lub w jednostce pomocy społecznej.

3.Zakres wykonywanych zadań:

a) praca socjalna

b) dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń

c)udzielanie informacji, wskazówek i pomocy w zakresie rozwiązywania spraw życiowych – osobom, które dzięki tej pomocy będą zdolne samodzielnie rozwiązać te problemy

d) Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych

4.Wymagane dokumenty:

a) Życiorys (CV)
b) list motywacyjny
c) dokument poświadczający wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów)
d) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, lub pocztą na adres urzędu: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, 05 – 119 Legionowo z dopiskiem dotyczy naboru na stanowisko pracownika socjalnego w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie –umowa na zastępstwo, w terminie do dnia 16 kwietnia 2007 r.
Aplikacje, które wpłyną do Centrum po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu w przypadku złożenia dokumentów osobiście).
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Legionowie (www.bip.powiat-legionowski.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV ( z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. ) oraz ustawą z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1593 z późń. zm.).