23 marca 2007
Moralny Niepokój w Starostwie
Jeden z najlepszych polskich kabaretów wystąpił wczoraj w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Początki Kabaretu sięgają 1993 roku, jednak za oficjalną datę jego powstania uznaje się rok 1996, a więc wtedy, gdy po raz pierwszy jego członkowie stanęli na scenie.

Kabaret Moralnego Niepokoju

Zaprezentowany wczoraj w Starostwie o 19.30 program kabaretu nosi nazwę "A miało być tak pięknie". Od poprzednich produkcji KMN odróżnia go to, że jest jeszcze bardziej śmieszny, błyskotliwy, wzruszający, elokwentny, zaskakujący, finezyjny, rewelacyjny, miły dla oka i ucha. Składają się na niego nowe skecze, nowe piosenki, nowe rekwizyty i nowe tematy.

Ponieważ nazwa kabaretu zobowiązuje, duża część jego twórczości odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć nieobca jest jemu także poetyka absurdu. Podobnie jak inne kabarety mało jest w twórczości KNM odniesień do aktualnej sytuacji politycznej.
Na widowni nie zabrakło starosty Jana Grabca

Publiczność, która zgromadziła się wczoraj w auli Starostwa Powiatowego przyjęła grupę bardzo ciepło, a gromkie oklaski potwierdzały wysoki poziom prezentowanego dowcipu i humoru. To nie koniec czwartków kabaretowych w Legionowie. Jak już zapowiadaliśmy, co miesiąc w Starostwie wystąpi znana grupa kabaretowa.
Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej witryny internetowej, gdzie ogłosimy konkursy, w których będzie można wygrać bilety na kolejne imprezy.

Licznie zgromadzona publiczność