15 marca 2007
Wyniki konkursu

Przed chwilą "powiatowa sierotka" wylosowała dwóch szczęśliwców, którzy obejrzą występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Starostwie Powiatowym w Legionowie.

Dwa podwójne zaproszenia otrzymają:
Pani Renata Salamon oraz
Pan Andrzej Żakowski.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Chcielismy serdecznie podziękowac Państwu za tak liczny udział w konkursie. Warto dodać, że wszystkie odpowiedzi
były poprawne. Osoby, które nie miały szczęścia w dzisiejszym losowaniu prosimy o odwiedzanie naszej strony i udział w kolejnych konkursach, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
Obecnie czekamy na następne odpowiedzi w konkursie, w którym nagrodą jest jedno podwójne zaproszenie na występ Ireneusza Krosnego w Wieliszewie. Szczegóły tu: http://www.powiat-legionowski.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=473

W kwietniu, w auli starostwa, odbędzie się kolejne spotkanie kabaretowe. Starosta Legionowski ufunduje dla Państwa aż cztery podwójne zaproszenia. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.
Raz jeszcze serdecznie Państwu dziękujemy.