12 marca 2007
Krosny w Wieliszewie
Najśmieszniejszy mim świata wystąpi w Wieliszewie. Starosta Legionowski ogłasza kolejny konkurs, w którym nagrodą będzie jedno podwójne zaproszenie.

Ireneusz Krosny, w godzinnym programie "The best of" zaprezentuje swoje najbardziej znane numery.
"Teatr Jednego Mima" - Ireneusza Krosnego odbędzie się już 23 marca o godz. 19.00, w sali widowiskowej w Wieliszewie. Bilety - w cenie 20 zł (dzieci i młodzież szkolna do lat 18) oraz 25 zł (dorośli) - do nabycia w Ośrodku Kultury w Wieliszewie (hala sportowa lub pokój nr 10 w urzędzie gminy).

Podobnie jak w przypadku Kabaretu Moralnego Niepokoju ogłaszamy konkurs, w którym nagrodą będzie jedno podwójne zaproszenie na występ Krosnego.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaką inwestycję drogową Powiat realizuje obecnie w Legionowie?
Dla ułatwienia dodajemy, że odpowiedź można znaleźć na naszej stronie http://www.powiat-legionowski.pl.
Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres promocja@powiat-legionowski.pl.

Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi, "sierotka" wylosuje osobę, która otrzyma zaproszenie. W mailu koniecznie należy podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać do 18 marca włącznie. Dzień później odbędzie się losowanie, pod nadzorem Starosty. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o możliwościach odbioru nagrody.

"Teatr Jednego Mima"