6 marca 2007
Powiatowe Czwartki Kabaretowe

Najlepsze polskie grupy kabaretowe będą występować w Starostwie Powiatowym w Legionowie. Na pierwszy "ogień" pójdzie Kabaret Moralnego Niepokoju. Starosta Legionowski zaprasza do udziału w mini konkursie, w którym nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na występ.

Od 22 marca Legionowskie Czwartki Kabaretowe na stałe zagoszczą w siedzibie Powiatu. Spektakle odbywać się będą raz w miesiącu, a o ich atrakcyjności, oprócz wyśmienitej dawki humoru serwowanej przez najlepsze kabarety, stanowi niewygórowana cena biletów.

Na początek, 22 marca o 19.30 - jedna z najlepszych grup w Polsce, czyli Kabaret Moralnego Niepokoju. Bilety w cenie 20 zł. do nabycia w MOK Legionowo, przy ul. Norwida 10.

Nie wszyscy jednak zapłacą. Starosta Legionowski funduje dwa podwójne zaproszenia w powiatowym konkursie.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie Kiedy (dzień, miesiąc, rok) powstał Powiat Legionowski?.
Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres promocja@powiat-legionowski.pl.

Spośród nadesłanych, poprawnych odpowiedzi, "sierotka" wylosuje dwie osoby, które otrzymają zaproszenia. W mailu koniecznie należy podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.

Odpowiedzi prosimy nadsyłać do 14 marca włącznie. Dzień później odbędzie się losowanie, pod nadzorem Starosty. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o możliwościach odbioru nagrody.

Zapraszamy!