7 grudnia 2007
Zapraszamy na wigilię

Spotkanie wigilijne, podczas którego mieszkańcy Legionowa wspólnie z zespołem Szachraj zaśpiewają kolędy i obejrzą Jasełka, rozpocznie się w niedzielę, 16 grudnia br., o godz. 16.00, na Rynku Miejskim.

W niedzielę, 16 grudnia br., o godz. 16.00, na Rynku Miejskim w Legionowie rozpocznie się spotkanie wigilijne, na które zaproszeni są wszyscy mieszkańcy miasta. Podczas imprezy działający przy Miejskim Ośrodku Kultury zespół wokalno-taneczny Szachraj zaśpiewa najbardziej znane kolędy i piosenki świąteczne. Po koncercie młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej pod opieką artystyczną Moniki Taraszkiewicz wystawi Jasełka zatytułowane: „Nie tylko w Betlejem” na podstawie utworu scenicznego Marcina Antoniego Brykczyńskiego. W trakcie występów będzie można posilić się gorącymi potrawami wigilijnymi.

Organizatorzy – Urząd Miasta Legionowo, Starostwo Powiatowe w Legionowie, Miejski Ośrodek Kultury – przygotowali dla uczestników imprezy, poza wymienionymi, inne liczne świąteczne atrakcje i niespodzianki.