7 grudnia 2007
Liderzy w Jachrance

W dniu 6 grudnia odbyła się Konferencja Mazowieckich Lokalnych Grup Działania

W Centrum Kongresowym "Warszawianka" w Jachrance odbyło się spotkanie Mazowieckich Lokalnych Grup Działania pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika.

Foto
Konferencję objął patronatem Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik (drugi od lewej)

Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń we wdrażaniu pilotażowego programu "Leader+" oraz zapoznanie się z aktualnym stanem prac związanych z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) Oś 4 Leader na lata 2007 - 2013.
W przerwie prelekcji dla uczestników spotkania wystąpił Zespół Tańca Ludowego "Promyki" z Wieliszewa.

Foto
Wrażeń artystycznych dostarczyły zebranym wieliszewskie "Promyki"

Poza wymianą informacji przydatnych w działaniu LGD spotkanie stało się również okazją do promocji dokonań Związku Stowarzyszeń "Partnerstwo Zalewu Zegrzyńskiego" - grupy działania obejmującej swoim zasięgiem cztery gminy naszego powiatu: Jabłonnę, Wieliszew, Serock i Nieporęt. Nasza LGD miała na konferencji swoje stoisko informacyjno - promocyjne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników.

Foto
Przedstawiciele lokalnych grup działania z całego Mazowsza wymieniali się doświadczeniami