24 kwietnia 2007
Logo Powiatu – konkurs rozstrzygnięty
19 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs na logo Powiatu Legionowskiego.

Jury konkursowe, złożone z artystów plastyków Jagody Ruta, Jolanty Drozd i Stanisława Gadomskiego oraz wicestarosty Janusza Kubickiego, zebrało się w ubiegły czwartek w Starostwie Powiatowym w Legionowie.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, szczególnie ze strony młodzieży i dzieci ze szkół w powiecie legionowskim. Na konkurs wpłynęło ponad sto prac, najbardziej płodni autorzy przysłali nawet kilkanaście propozycji logo.

Zwycięska praca autorstwa Eweliny Chaber

Decyzja nie była łatwa, biorąc pod uwagę ogromny wybór projektów logo. Po długiej dyskusji jurorzy wybrali zwycięski projekt. Jego autorką jest Ewelina Chaber, która otrzyma w nagrodę aparat fotograficzny.

Piotr Jasiński - wyróżnienie

Poza zwycięską pracą jury zauroczyły również inne propozycje, dlatego też postanowiono przyznać wyróżnienia trójce twórców:
1. Iwonie Wymazał
2. Piotrowi Jasińskiemu