24 kwietnia 2007
Darmowe zaproszenia na kabaret wylosowane!

Krótko po południu powiatowa sierotka wylosowała szczęśliwców, którzy otrzymają darmowe zaproszenia na występ kabaretu DNO.

Kolejna odsłona Legionowskich Czwartków Kabaretowych to występ kabaretu DNO, który rozpocznie się o 19.30 najbliższy czwartek. Grupa wystąpi w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Tradycyjnie Starosta Legionowski ufundował cztery podwójne zaproszenia. Jedynym warunkiem ich otrzymania było wzięcie udziału w naszym mini-konkursie.

Tym razem szczęśliwcami, którzy otrzymają zaproszenia i już pojutrze będą się świetnie bawić w powiatowej auli, zostali:
1. Andrzej Żakowski
2. Łukasz Salamon
3. Jerzy Skoupy
4. Witold Rybarczyk.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Gratulujemy i życzymy udanej zabawy. A pozostałych mieszkańców naszego powiatu zachęcamy do wzięcia udziału w następnych konkursach. Najbliższy już w maju.