12 kwietnia 2007
Mamy Nowego Komendanta
Uroczystość oficjalnego rozpoczęcia służby przez nowego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej odbyła się dziś w Legionowie. Urzędowanie w Legionowskiej PSP rozpoczął mł. bryg. Mariusz Mucha.

Starosta wita zebranych gości
Uroczystość rozpoczęła się punktualnie o godzinie 11.00 w siedzibie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Mickiewicza 11. Po oficjalnym powitaniu gości głos zabrał starosta Jan Grabiec, który życzył nowemu Komendantowi wszystkiego najlepszego w sprawowaniu funkcji, która wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, wymaga dużej wiedzy, zaangażowania i poświęcenia. Te cechy nie są jednak obce Panu Komendantowi, który przed objęciem jednostki w Legionowie piastował stanowisko Komendanta Sekcji Doskonalenia Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego przy Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.
Następnie głos zabrali kolejno ksiądz kpt. Krzysztof Jackowski oraz Z-ca Prezydenta Miasta Legionowo Pan Lucjan Chrzanowski.
Komendant Mucha dziękując zebranym za tak liczne przybycie zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać stojącym przed nim wyzwaniom.

Komendant Mariusz Mucha (z lewej)