3 kwietnia 2007
Nowa sonda - nowa siedziba?

Kilkadziesiąt minut temu opublikowaliśmy nową sondę. Temat jest interesujący dla wszystkich mieszkańców Powiatu Legionowskiego. Zapraszamy do oddawania głosów.

Jedną z najczęstszych uwag formułowanych przez mieszkańców Powiatu jest sprawa budynku Starostwa Powiatowego, znajdującego się na uboczu, poza trasami komunikacji zbiorowej. Często pojawiają się opinie, że nasz urząd należy przenieść w inne miejsce.

Czy w związku z tym Powiat Legionowski powinien zmienić swoją siedzibę? Jak to w większości takich przypadków bywa, znajdziemy gorących zwolenników i zaciekłych przeciwników takiego rozwiązania.

Władze Powiatu rozważają różne warianty, mając na uwadze zarówno rozsądne gospodarowanie publicznymi środkami, jak i dostępność urzędu oraz komfort obsługi klientów Starostwa. Jeśli zdecydujemy się na nową siedzibę, czy będzie to centrum Legionowa, czy inne miejsce?

Na pewno Państwa głos, opinia mieszkańców Powiatu, będzie mieć szczególne znaczenie, równie ważne jak poglądy organizacji pozarządowych, czy partii politycznych. Wspólnie powinniśmy zdecydować o wizerunku i lokalizacji miejsca, w którym załatwiamy nasze sprawy. Temu m.in ma służyć nowa sonda.

Prosimy Państwa o wyrażenie swojej opinii.

Jednocześnie dziękujemy za udział w sondzie dotyczącej naszej nowej strony.