2 kwietnia 2007
10.000 po raz pierwszy

Dzięki Państwa odwiedzinom. Chodzi oczywiście o naszą stronę internetową.

10.254 - to liczba marca. Tyle wejść na naszą witrynę zanotowaliśmy po raz pierwszy w historii. Do tej pory rekord wynosił 8.199 i został zanotowany tuż po wyborach samorządowych, gdy większość odwiedzających szukała wyników swoich faworytów. Dziś goście naszej witryny poszukują przede wszystkim interesujących informacji.
Wzrastającą liczbę odwiedzin notowaliśmy od stycznia tego roku. 2 marca zmieniliśmy wygląd, zawartość i funkcjonalność naszej strony. Utrzymujemy stały kontakt z mieszkańcami. Cieszymy się, że widać efekty naszej pracy.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy są z nami zarówno na codzień, jak i od czasu do czasu. Zapewniamy, że wciąż będziemy rozwijać zawartość merytoryczną strony, ułatwiać konktakt klientów z pracownikami Starostwa oraz zamieszczać informacje interesujące mieszkańców powiatu.
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy.
Przed nami - 20.000!
Liczymy na Państwa obecność.

Mirosław Pachulski
Kierownik Referatu Promocji