29 maja 2007
Regaty w TVN-ie
W ostatni weekend na Zalewie Zegrzyńskim odbyły się regaty żeglarskie o puchar Prezydenta Miasta Legionowo oraz Starosty Legionowskiego Toyota Żerań Auris Cup 2007.

W dniach 26 i 27 maja żeglarze ścigali się na Zalewie o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo i Starosty Legionowskiego. Impreza była bardzo udana. Przede wszystkim zawodnikom dopisał wiatr i piękna żeglarska pogoda, która pozwoliła "odsłonić" uroki tego wspaniałego i widowiskowego zarazem sportu. W regatach wystartowały następujące klasy: T, T1, T2, T3, Tango, Sympathy 600, Sunhorse 19, Hobie Cat 16, Omega, Żagle 500, Skippi 650. Firma Sailing Events jak zwykle zorganizowała regaty profesjonalnie i z dużym rozmachem. Na najlepsze załogi czekały okazałe puchary, które były symboliczną nagrodą za dwudniowe zmagania z wodą i wiatrem. Patronem medialnym regat były TVN24 oraz TVNmeteo, których dziennikarze na żywo relacjonowali przebieg imprezy. Poniżej publikujemy wyniki regat z podziałem na poszczególne klasy:

Klasa Skippi 650:
I miejsce - Paweł Oskroba (nazwa jachtu - SAAB)

Klasa Żagle 500:
I miejsce - Szymon Szymik (Bucefał 500)

Klasa T1:
I miejsce - Andrzej Kęder

Klasa T2:
I miejsce - Krzysztof Cieślak - (Agata 5)

Klasa T3:
I miejsce - Hubert Cieślak (Agata 7)

Klasa Sunhorse 19: