25 maja 2007
Wędrowna komisja

Radni powiatu legionowskiego nie ograniczają się do zasiadania w komisjach. Zdarza się im również odbywać komisje wędrowne.

Radni osobiście sprawdzali stan powiatowych dróg

Tak też można nazwać Komisję Rozwoju, która odbyła się czwartkowym popołudniem 24 maja br. Radni, wicestarosta, sekretarz powiatu oraz pracownicy Referatu Inwestycji i Drogownictwa wybrali się na objazd dróg powiatowych, aby osobiście skontrolować ich stan i ocenić potrzeby inwestycyjne w tym zakresie. – To doskonała okazja, aby przekonać się, jak naprawdę wyglądają drogi powiatowe, co zostało już zrobione i za ile, oraz ile mamy jeszcze do zrobienia. Dla radnych, dla których bieżąca kadencja jest pierwszą, to również szansa na poznanie terenu powiatu – także poza gminą, którą reprezentują w Radzie. – powiedział Marek Mazur, przewodniczący Komisji Rozwoju.