22 maja 2007
Darmowe zaproszenia rozlosowane!

W południe powiatowa sierotka wylosowała szczęśliwców, którzy otrzymają darmowe zaproszenia na występ Artura Andrusa.

Artur Andrus wystąpi w ramach Legionowskich Spotkań Kabaretowych w środę, 23 maja br., o godz. 19.30, w sali konferencyjnej Starostwa Legionowskiego, przy ul. Sikorskiego 11.

Tradycyjnie Starosta Legionowski ufundował cztery podwójne zaproszenia. Jedynym warunkiem ich otrzymania było wzięcie udziału w naszym mini-konkursie.

Tym razem szczęśliwcami, którzy otrzymają zaproszenia i już jutro będą się świetnie bawić w powiatowej auli, zostali:
1. Danuta Rybarczyk
2. Jolanta Lanowska
3. Jarosław Melon
4. Mariusz Grzybek.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Gratulujemy i życzymy udanej zabawy. A pozostałych mieszkańców naszego powiatu zachęcamy do wzięcia udziału w następnych konkursach, które będą sukcesywnie ogłaszane na naszej witrynie internetowej.