15 maja 2007
Cztery wejściówki na Andrusa

Przed nami kolejna, trzecia odsłona Legionowskich Spotkań Kabaretowych. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa cztery podwójne zaproszenia.

Tym razem wyjątkowo w środę, 23 maja o godz. 19.30 w auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, przy ul. Sikorskiego 11 wystąpi Artur Andrus.
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w MOK w Legionowie ul. Norwida 10, telefon: 022 774 44 74.

Tradycyjnie - nie wszyscy zapłacą. Cztery podwójne zaproszenia przygotowane przez Starostę trafią do osób, które wezmą udział w naszym mini-konkursie i będą mieć szczęście w losowaniu.
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Jak nazywa się nowa gazeta (informator) Powiatu Legionowskiego?

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem, w terminie do poniedziałku, 21 maja włącznie na adres: promocja@powiat-legionowski.pl
W mailu koniecznie należy podać imię, nazwisko i numer telefonu kontaktowego.
We wtorek, 22 maja odbędzie się losowanie. Zwycięzcy zostaną telefonicznie powiadomieni o możliwościach odbioru nagrody.

Dane uczestników wykorzystywane będą wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i ich przetwarzanie
odbędzie się wyłącznie w związku z losowaniem i doręczeniem nagród, z zachowaniem zasad
zawartych w postanowieniach Ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133,
poz. 883 z późniejszymi zmianami).