15 maja 2007
Kurier Powiatowy
Pierwsza gazeta informacyjna w historii Powiatu Legionowskiego już trafiła do naszych mieszkańców. Wydawnictwo liczy 8 stron.

W numerze m.in: "Ocaleni" - artykuł o Samorządowym Programie Promoji Zdrowia w Zakresie Prewencji Chorób Nowotworowych, dzięki któremu kilkuset mieszkańców Powiatu uniknęło raka; "Hala coraz bliżej" - o największej inwestycji w historii powiatu oraz "Eurostypendia" - czyli kolejna odsłona dofinansowania dla naszych uczniów i studentów.
Ponadto w "Kurierze": Jak załatwić pozwolenie na budowę, umówić się z urzędniczką w celu rejestracji samochodu oraz gdzie otrzyma mapę powiatu.
Gazetę można otrzymać w siedzibie Starostwa, urzędach, instytucjach z terenu Powiatu, a dzięki dystrybucji dotrze ona do części domów.
Kolejny numer "Kuriera" już na początku czerwca.
Zapraszamy do lektury!

Kurier