28 maja 2004
W podzięce za wymianę

Chór I LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie wystąpił przed ostatnią Sesją Rady Powiatu. Nie zabrakło także emocjonującego tańca.

W podzięce za wymianę

Kilkadziesiąt uzdolnionych dziewcząt pod dyrekcją pani Danuty Baranowskiej wystąpiło w czwartek, 27 maja, na Sali Konferencyjnej Starostwa. Był to rodzaj podziękowania kadry dydaktycznej i uczniów I LO dla Rady Powiatu, Zarządu i Starosty Legionowskiego za pomoc w organizacji polsko-niemieckiej wymiany młodzieży i wyasygnowanie środków finansowych na wymianę okien w szkole.

Chór wykonał kilka pieśni polskich, a także hymn Unii Europejskiej "Odę do Radości".

Nie zabrakło także nowocześniejszych sztuk scenicznych. Dziewczęta z I LO zaprezentowały pokaz tańca nowoczesnego. Obydwa występy zostały owacyjnie przyjęte przez radnych Rady Powiatu.

Chór I LO prezentuje wysoki poziom artystyczny
Szczególne zainteresowanie radnych wzbudził pokaz tańca nowoczesnego