27 maja 2004
XIX Sesja Rady Powiatu Legionowskiego

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XVIII Sesji zwyczajnej Rady Powiatu.

4. Informacje Przewodniczącego Rady Powiatu w Legionowie.

5. Sprawozdanie Starosty o pracach Zarządu i informacje Starosty Legionowskiego.

6. Transport i komunikacja w Powiecie. Ocena stopnia realizacji porozumień podpisanych z gminami.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zmian w planie budżetu Powiatu Legionowskiego na 2004 rok.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Legionowie.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie przejęcia niektórych zadań z zakresu administracji rządowej dotyczących przyjmowania wniosków o wpisanie zaproszenia cudzoziemca do ewidencji zaproszeń i wydawania zaproszeń.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zaakceptowania wartości jednego punktu w złotych, stanowiącego podstawę określenia miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie, oraz ustalenia wysokości najniższego wynagrodzenia w I kategorii zaszeregowania.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zamiaru likwidacji Zaocznego Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Serocku.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w Legionowie w sprawie rozwiązania Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Legionowie.

13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zmiany Uchwały Nr 62/XIII/2003 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 20 listopada 2003 roku w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Legionowskiego.

14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie opinii o przyłączeniu wsi Kopaniec Gmina Zatory do Gminy Serock.

15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zmiany Uchwały Nr 80/XVI/2004 Rady Powiatu w Legionowie z dnia 26 lutego 2004r.

16. Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie zmian w składzie Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Terenów Wiejskich Rady Powiatu w Legionowie.

17. Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie zmian w składzie Komisji Rodziny, Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu w Legionowie.

18. Rozpatrzenie projektów uchwały Rady Powiatu w sprawie zmian w składzie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Powiatu w Legionowie.

19. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie delegowania Radnego Rady Powiatu w Legionowie do komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

20. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie przyjęcia rezygnacji Członka Zarządu Powiatu Pana Stanisława Kraszewskiego.

21. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie wyboru Członka Zarządu Powiatu w Legionowie.

22. Interpelacje i zapytania radnych.

23. Wolne wnioski i oświadczenia.

24. Zamknięcie posiedzenia.